DOPRAVA NA ADRESU ZDARMA!

O nás

 


Asi tu čekáte srdceryvný příběh o tom, jak jsem od útlého věku snila o tom mít přesně tento e-shop.
Ne. Chtěla jsem být astronautka se spoustou psů a místo toho mám 2 kočky, koně a e-shop. Ale nejdřív k věci. :)


Ahoj! Jsem Adéla ♥ Mileniálka z Karlových Varů, která brala témeř celý svůj život menstruaci jako tabu. Díkybohu, že to už neplatí. Ale vesmír jo, ten mě stále fascinuje.
bannery na blog dovnitř (1)Jak vznikla myšlenka e-shopu?

Taaaak, tady taky není žádný srdceryvný příběh. E-shop vznikl téměř náhodou, v roce 2019, a dokonce to nebyl ani můj nápad, ale nápad mého partnera - Martina.

Tenkrát jsem si nevedla žádný menstruační kalendář a i kdybych si ho bývala vedla, vždycky jsem byla zaskočená, když jsem dostala menstruaci a neměla jsem žádné menstruační potřeby po ruce.

Jednoho rána, když jsem zaskočeně naříkala z koupelny, protože mě menstruace zase překvapila a skvěte div se - v koupelně ani jedna vložka nebo tampon - mi Martin už nešťastně říká: "To mi snad chceš říct, že neexistuje jediný předplatný, jedinej e-shop, kterej by ti měsíčně posílal menstruační potřeby, abychom tohle každej měsíc nemuseli řešit?"


Jak to pokračovalo?

Koukali jsme, hledali jsme, nikde nic takového nebylo. A pak jsme se shodli na tom, že přeci nemůžu být jediná ženská na téhle planetě, která si občas (dobře, já často) zapomene koupit menstruační potřeby a hodilo by se jí buď předplatné, nebo si aspoň z pohodlí domova naklikat co potřebuje. Nebo aby to pro ní udělala její drahá polovička. (U každé objednávky od muže se mi roztává srdíčko, Martin jen soucitně kýve hlavou, protože si určitě vybavuje naší tehdejší koupelnovou situaci a soucítí s vámi)

A tak jsme se dali do práce. Cesta to byla klikatá, mnohdy náročná, ale věřte mi, že pěkná. Prodali jsme skoro všechno co jsme měli, abychom mohli začít a čím déle jsme na tom pracovali, tím více jsme viděli, co je všechno ještě potřeba, ale už nebylo cesty zpátky. A nelitujeme :).


S kým na e-shopu komunikuji?

Teď už se tu potkáte jen se mnou, Adélou. Martin je už jen "tichým", podporujícím přítelem, který mi semtam dává nevyžádané rady. 
Můžete se na mě obrátit s jakoukoliv otázkou, ráda Vám poradím, pomůžu, nesoudím a menstruace pro mě dávno není sprosté slovo. Vím jaké to je, jsme v tom společně. Abyste to věděli, do každého balíčku přidávám mňamku - můj projev lásky a díku. :)
S námi to už totiž taky nemusíte řešit. ♥ bannery na blog dovnitř_3